Ten sklep wykorzystuje pliki cookies w celach poprawy jakości obsługi naszych klientów. Dowiedz się więcej.

filtry produktów

Rodzaj

Rodzaj szkiełka

Rodzaj mechanizmu

Koperta

Funkcje dodatkowe

Promocje

Zegarki męskie Atlantic 

Jest 9 produktów.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Zegarki męskie Atlantic

Szwajcarskie Zegarki męskie Atlantic uznawane są za jedne z najbardziej popularnych czasomierzy w Polsce, ponieważ cieszą się niegasnącym zainteresowaniem od dekad. W świadomości wielu Polaków są źródłem sentymentu, dlatego często wybierano je także na prezent. Marka Atlantic posiada długą, ponad stuletnią historię, która wzbogaciła rynek w ponadczasowe, innowacyjne zegarki. Co więcej, firma wpłynęła na rozwój szwajcarskiego i światowego zegarmistrzostwa wymyślając szybki przesów daty w zegarkach - patent z którego korzystają obecnie wszyscy producenci zegarków na świecie

Zegarek męski Atlantic

Najjaśniejszą gwiazdą marki Atlantic jest model Worldmaster, który później przerodził się w całą serię zegarków. Egzemplarze z tej linii znajdziesz na naszej stronie w atrakcyjnej cenie. Wieloletnie doświadczenie marki oraz szwajcarska precyzja, sprawia, że zegarek męski Atlantic to niezawodne rozwiązanie, które z dumą będziesz prezentować na nadgarstku. Produkty marki odznaczają się długą żywotnością, gdyż zbudowane są z komponentów najwyższej klasy. Duże zainteresowanie klientów budzi linia Worldmaster, która łączy w sobie tradycję oraz nowoczesność. Modele te często posiadają mechanizm nakręcany ręcznie , takie rozwiązanie stanowi ukłon w stronę tradycji oraz dodaje zegarkowi wyjątkowości. Sprawdź też inne kolekcje, które znajdziesz w naszej ofercie.

Zegarki męskie Atlantic

To, co wyróżnia szwajcarskie zegarki męskie Atlantic oraz pozycjonuje markę na wysokim poziomie, to fakt, że są wyposażone w szkło szafirowe, które jest najtwardszym oraz najbardziej ekskluzywnym szkłem w zegarkach. Oprócz tego znaczna część modeli wzbogacona jest o dodatkową funkcję – datownik, który wskazuje dzień miesiąca. Niektóre zegarki posiadają też chronograf, służący do precyzyjniejszego pomiaru czasu. Przeważająca część propozycji posiada eleganckie paski skórzane, ponadto dostępne są liczne egzemplarze z bransoletą ze stali. Dominuje w nich mechanizm kwarcowy, który zapewnia precyzyjny i niezawodny pomiar czasu oraz wodoszczelność na poziomie 50m. Szwajcarski Zegarek męski Atlantic to ponadczasowa elegancja, ujęta w nowoczesnej i funkcjonalnej formie.