Ten sklep wykorzystuje pliki cookies w celach poprawy jakości obsługi naszych klientów. Dowiedz się więcej.

Zegarki męskie Casio 

Jest 42 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 40 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 40 z 42 elementów
Zegarki męskie Casio

Korzenie marki Casio znajdują się w Japonii, firma powstała w 1946 roku i obecnie sytuuje się w czołówce światowych producentów zegarków, nieustannie ciesząc się zainteresowaniem. Trudno się temu dziwić, gdyż zegarki męskie Casio zostały wykonane z najwyżej klasy komponentów. Marka wdraża najnowsze technologie podczas produkcji, które udoskonalają produkty oraz wzbogacają je o dodatkowe funkcje.

Zegarek męski Casio

Marka Casio specjalizuje się w produkcji zegarków sportowych i właśnie takie czasomierze królują w naszej ofercie. Jednak znajdziesz również propozycje w stylu eleganckim, które podkreślą Twój formalny ubiór lub nadadzą szyku codziennej stylizacji. Zegarki męskie Casio w większości bazują na mechanizmie kwarcowym, co przekłada się na niezachwianą precyzję pomiaru. Dostępne są też czasomierze o napędzie solarnym, które magazynują energię świetlną w akumulatorze.

Zegarki męskie Casio

Biegasz, nurkujesz, a może jesteś miłośnikiem wspinaczki? Zegarek męski Casio spełni Twoje wymagania oraz stanie się niezbędnym elementem w trakcie uprawiania sportu. Producenci Casio posiadają bogate doświadczenie w projektowaniu czasomierzy dla osób prowadzących aktywny tryb życia, dlatego wyposażyli je w dodatkowe funkcje, które wpływają na komfort użytkowania. Zegarki z linii sportowej wzbogacono o liczne funkcje: datownik, timer, stoper, alarm, czas światowy i wiele innych. W naszym asortymencie dominują wodoodporne propozycje, które sprawdzają się nawet na 200 metrach pod wodą.

Sportowe zegarki zawierają wygodny, elastyczny pasek z gumy, a w przypadku linii eleganckiej prym wiodą bransolety ze stali. Zegarek męski Casio dla sportowca posiada elektroniczny odczyt godziny, który wpływa na komfort w trakcie uprawiania sportu, wystarczy bowiem krótki rzut oka, aby sprawdzić aktualną godzinę. Kolorystka zegarków opiera się na uniwersalnych oraz eleganckich barwach, wśród których króluje srebro oraz czerń. Ale znajdziesz również modele w kolorze czerwonym oraz niebieskim. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą marki Casio i dobierz model, który stanie się Twoim ulubionym dodatkiem!