Ten sklep wykorzystuje pliki cookies w celach poprawy jakości obsługi naszych klientów. Dowiedz się więcej.

Promocje

Zegarki męskie Bering 

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Zegarki męskie Bering

Otwórz się na nowe i daj się uwieść oryginalnemu designowi marki Bering. Firma powstała w Danii w 2010 roku i mimo stosunkowo niewielkiego stażu, zyskała grono wiernych wielbicieli. Ojciec marki René Kaerskov pragnął wyrazić zachwyt, którego doznał podczas zetknięcia z Arktyką, posługując się nieoczywistym językiem – za pomocą zegarków. To właśnie bezmiar oraz surowość arktycznego krajobrazu, stały się niewyczerpalnym źródłem inspiracji dla projektantów marki Bering.

Zegarek męski Bering – piękno zaczerpnięte z Arktyki

Zegarki męskie Bering posiadają unikatowy wygląd, który bazuje na minimalizmie oraz surowości. Czasomierze zachowane są w eleganckiej stylistyce, pogłębiają powagę oraz szyk użytkownika zegarka. Produkty wpisują się w skandynawską estetykę, która jest połączeniem ponadczasowego piękna oraz elegancji. Zegarek męski Bering to nie tylko ciekawy design, ale również materiały odznaczające się ponadprzeciętną wytrzymałością. Wszystkie zegarki, które znajdziesz w naszym asortymencie, posiadają szkło szafirowe. Jest to tworzywo najwyższej jakości, odznaczające się wyjątkową trwałością – szkła szafirowego nie można zarysować podczas normalnego użytkowania. Zegarki męskie Bering w większości wyposażone są w mechanizm kwarcowy, który zapewnia precyzyjny pomiar czasu.

Zegarki męskie Bering

Przeważająca część zegarków marki Bering jest odporna na zachlapania, czasomierze pozwalają na podstawowy kontakt z wodą. W naszej ofercie dominują wytrzymałe oraz eleganckie bransolety stalowe. Kolorystyka zegarków jest spójna z ogólnym designem produktów, bazującym na chłodnych odcieniach oraz czerni. Zegarek męski Bering to kwintesencja skandynawskiego wyczucia stylu oraz staranności o każdy szczegół.