Ten sklep wykorzystuje pliki cookies w celach poprawy jakości obsługi naszych klientów. Dowiedz się więcej.

filtry produktów

Rodzaj

Rodzaj szkiełka

Rodzaj mechanizmu

Wodoszczelność

Koperta

Funkcje dodatkowe

Promocje

Zegarki Diesel 

Jest 13 produktów.
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Zegarki Diesel

Marka produkująca zegarki Diesel, słynie ze swojego niecodziennego podejścia do mody, buntowi przeciwko wszelkim konwenansom i zaskakujących projektów. Diesel przez cały czas dąży do nowoczesnych innowacji, a także wyznaczania trendów, co jest widoczne we wszystkich projektach. Zegarki Diesel to doskonałe rozwiązanie, dla osób ceniących sobie sportowy szyk połączony z elegancją. Zegarki wyposażone w mechanizm kwarcowy, odznaczają się wysoką funkcjonalnością. Firma Diesel posiada w swoich bogatych kolekcjach zegarki, które posiadają niezależne zegary, pokazujące czas w różnych strefach czasowych.

Zegarek Diesel – szczególnie dla mężczyzn

Zegarek Diesel to zawsze dobre wykończenie każdego stroju: nie ważne, czy bardziej, czy mniej eleganckiego. Prezentowane przez markę Diesel zegarki, szczególnie te męskie, przyciągają spojrzenie ze względu na bogate detale. W modelach dla mężczyzn na tarczy znajduje się główne hasło marki: „only the brave”. Firma swoje czasomierze kieruje głównie do mężczyzn – oryginalnych, wyrazistych, świadomych najnowszych trendów, którzy stawiają na wysoką jakość i funkcjonalność.

Diesel - zegarki zachwycające swoim designem

Oferowany przez markę Diesel zegarek reprezentujący każdy model wyróżnia się spośród innych marek wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju designem. Przez różnorodne kształty i niecodzienny styl, staje się jeszcze bardziej rozpoznawalny. Każdy proponowany przez markę Diesel zegarek utrzymany jest w klimacie industrialnym, stylem upodabniając się do wielkich amerykańskich miast. Sprawia to, że zegarki marki Diesel są świetną propozycją dla wszystkich, którzy lubią miejski styl. W połączeniu z wytrzymałością, zegarki Diesel są odpowiednie dla osób w każdym wieku.