Ten sklep wykorzystuje pliki cookies w celach poprawy jakości obsługi naszych klientów. Dowiedz się więcej.Wszystkie zegarki oferowane w sklepie naczasie.pl są w naszym posiadaniu (nie sprzedajemy „wirtualnego towaru”) więc ich wysyłka jest niemalże natychmiastowa
(od poniedziałku do piątku) a Państwo otrzymujecie je najczęściej w przeciągu 24 godzin od momentu nadania. Przesyłki dla których wybrano jako formę płatności przelew wysyłane są po zaksięgowaniu wpłaty.

Aby maksymalnie uprościć proces zakupowy, oferujemy dostawę za pośrednictwem kuriera DPD  – najszybciej i najwygodniej – kurier dostarcza paczkę pod wskazany przez Państwa adres.


Prosimy aby odbierający przesyłkę kurierską sprawdził jej stan przy kurierze i w przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości/ zastrzeżeń co do jakości dostarczonego towaru spisał w obecności pracownika firmy kurierskiej „Protokół reklamacyjny” Jest to warunek konieczny do zgłoszenia przez nas ewentualnych roszczeń dotyczących uszkodzeń towaru w transporcie.


Niezależnie od wielkości zamówienia wysyłka towaru zawsze jest na nasz koszt.

Dla Kupującego jest więc GRATIS :)